АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СО ДЕЦАТА ОТПАТУВА ВО ПАРИЗ: Целото внимание го украде Џон кој до скоро беше девојче

25 јули, 2021
Andjelina-Dzoli-Sajlo-0622886452 (1)

Анџелина Џоли реши да направи мала пауза од обврските и да отпатува со децата на краток одмор во Париз. Со неа беа сите освен Вивиен и Медокс, а папараците, но и бројните обожаватели тргнаа по нивните стапки.

Анџелина и Бред Пит заедно имаа шест деца – синовите Џон (кој е роден како девојче Шајло), Медокс, Нокс и Пакс и ќерките Вивиен и Захара.

Сепак, во последните месеци Џон привлекува најголемо внимание во медиумите, најмногу поради операцијата за промена на полот на која се подготвува.

sajlo dzoli pit u parizu

Иако поранешната двојка со години тужеше за проблеми со старателството, неодамна се појавија гласини дека 19-годишниот син на актерката, Медокс, најверојатно бил украден од неговото биолошко, камбоџанско семејство.

Имено, 21-годишната студентка Елизабет Џејкобс одлучи да снима филм наречен „Украдени деца“, во кој, меѓу другото, ќе го допре синот на славната двојка за која се тврди дека е украдена.

andjelina dzoli i medoks

Агентот за посвојување Лаурин Галиндо, која во моментов е во затвор и е обвинета за фалсификување американски визи за азиски сираци, е виновен за сè. Лорин и нејзината сестра Лин Девин имале агенција за посвојување во Сиетл, и кратко време откако Анџелина го посвоила Медокс, се соочиле со кривична пријава.

Лин мораше да плати казна од 150.000 УСД, а Лорин заврши во затвор.

andjelina dzoli i medoks

Анџелина тврди дека не знаела ништо за незаконските практики, иако факт е дека таа нема документи што докажуваат дека Медокс не бил украден. Патем, според „Сан“, помеѓу 1997 и 2001 година имало помеѓу 800 и 1.600 вакви случаи.

Покрај тоа, вниманието повторно беше насочено кон Џон, кој до неодамна беше девојката Шајло. Бред најпрво зборуваше за Шајло, односно Џон, со Опра Винфри уште во 2008 година, а потоа откри дека ја нарекувале со машки имиња, додека Анџелина ја коментирала истата тема две години подоцна и рече дека се започнало кога Џон имал три години.

Повеќе слики од младиот Џон, но и како тој изгледаше како Шајло, погледнете во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi