Чендлер не загрижи со тажната појава, а сите го коментираат некогаш згодниот Џои, еве колку остана од имиџот на големиот заводник!

22 мај, 2021
69be8afb34e5b88e22f823adfb3138ac

Мет Лебланк ќе се појави со Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Метју Пери и Дејвид Швимер во специјалната епизода на легендарните „Пријатели“, која исто така го однесе во ѕвезденото небо пред повеќе од 20 години

Само неколку дена не делат од емитување на специјалот што го снимаше тимот на легендарната серија „Пријатели“ и тоа е вест која не се стишува, особено откако беше објавен трејлерот за истиот, што кај многумина побуди носталгија.

Поминаа 17 години од емитувањето на последната сезона на шоуто и никој навистина не престанува да зборува за тоа колку некои актери се сменија во тој период. Најмногу реакции предизвика Метју Пери, кој го отелотворуваше нашиот омилен Чендлер Бинг, и кој во објавеното видео ги загрижи сите со својот изглед и однесување, што е резултат на долгогодишната зависност од дрога, лекови и алкохол.

Многумина го привлекоа и вниманието на 53-годишниот Мет Лебланк, кој го играше главниот заводник Џои Трибиани во серијата и со својот изглед привлече воздишки на гледачите на малите екрани ширум светот. Но, освен што го загрижуваше Метју, Мет разочара многумина и ги направи малку тажни затоа што од неговиот поранешен изглед остана малку.

Имено, со текот на годините се накачи вишок килограми, црната коса му е целосно сива, а ние често имавме можност да го гледаме со сива брада во опуштени изданија.

Мет ја напушти емисијата на BВC, “Top Gear” пред две години, во која се најде во улогата на водител од 2016 година, а како главна причина наведе дека снимањата го одвеле премногу далеку од пријателите и семејството.

По улогата на Џои Трибиани во серијата „Пријатели“, која му донесе светска слава, тој исто така глумеше во сопствената серија „Џои“, но таа никогаш не доживеа таков успех.

Погледнете како Мет се промени низ годините  во нашата галерија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi