ФАТАЛНАТА ДЕВОЈКА НА БОНД наполни 50 години: Една од најубавите актерки во Холивуд, денес изгледа непрепознатливо

17 февруари, 2021
deniy

Познатата американска актерка Ричардс утре го слави својот 50-ти роденден!

Фаталната заводничка со сини очи ги освои машките срца ширум светот уште во 1997 година со улога во филмот „Ѕвездени бродови“, а потоа и во реализацијата на „Диви работи“ од 1998 година.

Една од нејзините најимпресивни улоги е секако улогата на девојката на Бонд во „Светот не е доволен“ за популарниот таен агент 007.

После тоа, таа се појави во бројни филмови, но светот сè уште ја памети како кобната девојка Бонд со заводлив изглед, волшебна убавина и совршена фигура.

Сепак, денес Денис многу се промени.

Deniz Ričards

Стареењето, или можеби подобро кажано, неприфаќањето на стареењето драстично го смени нејзиниот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi