Фотографиите од Папараци на Кајли Џенер предизвикаа бура, луѓето коментираат дека изгледа како да нема заби!

21 јануари, 2021
1607419508930-1293826568398132034499062813673409993991912n-460x0

„Таа е ужасна без шминка“, „Да, изгледа како вештерка без заби“, „Каде и се забите?“, „Таа е толку богата и сè уште не може да го поправи доволно својот изглед“ , Никогаш не сакам да бидам милијардер“, беа само некои од коментарите по папарацо фотографиите на Кајли Џенер

Најмладата милијардерка во светот и ријалити sвезда Кајли Џенер (23) беше фотографирана додека се качуваше во нејзиниот приватен авион со својата сестра Кендал Џенер (25) и по тој повод изгледаше доста непрепознатливо.

Имено, познатата старлета во живо изгледа доста поразлично во споредба со нејзините фотографии од Инстаграм, а може да се забележи дека изгледа скоро непрепознатливо без шминка.

Кајли беше фотографирана во бела тренерка и шорцеви и се виде дека е среќна што патува, па цело време се смееше, а обожавателите велат дека на папарацото фотографијата изгледа како да нема заби.

Старлетата пристигна на аеродромот во црвено Ламборџини, а друштвото и беше придружувано од бројни пријатели, како и телохранители кои ја носеа нејзината облека.

Џенер, која инаку поседува козметичка линија, благодарение на што може да ужива во луксузен живот засекогаш, сепак не изгледа толку добро како на социјалните мрежи, тврдат обожавателите.

„Ужасна е без шминка“, „Да, изгледа како злобна вештерка без заби“, „Каде и се забите?“, „Толку богатство и сепак не може да го поправи својот изглед доволно“ од коментари кога ги виделе споменатите фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris