Холивудскиот убавец непрепознатлив по филерите: „Кажете ми дека ова е кошмар“

25 април, 2021
30803622960852e8f2e631641054637_v4_big

Актерот Зек Ефрон, sвездата на серијалот „Средношколски мјузикл“, ги изненади обожавателите со промена на неговиот изглед. Додека зборуваше за климатските промени, многумина забележаа дека изгледаат поразлично од порано.

Интернетот е преплавен со коментари за славниот актер.

„Одбивам да верувам дека ова е Зек Ефрон“, „Сигурно бил на ботокс“, „Само што го видов ова и буквално плачам. Те молам, Зек, кажи ми дека ова е кошмар“, „Зек исчезнал и се обиделе да го заменат, но немале средства “, напишаа шокираните обожаватели.

Додека многумина се зачудени, неговите верни обожаватели и пријатели коментираат како Зек сè уште изгледа одлично.

„Најдете ми една личност која изгледа исто како пред 15 години, тоа е невозможно“, „Мене се уште ми е симпатичен“, рекоа на оваа социјална мрежа.

Иако Ефрон никогаш не зборуваше за тоа дали отишол под нож, коментаторите на социјалните мрежи заклучија дека тој ставил филери на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris