ХОЛИВУДСКИОТ ЗАВОДНИК ЈА ПРОДАВА ВИЛАТА ЗА НЕВЕРОЈАТНА СУМА: Ѕирнете во овој луксузен рај на земјата! (ФОТО)

28 мај, 2021
zek-naslovna-profimedia-0612993126

Феноменално…

Холивудскиот заводник, актерот и пејач Зак Ефрон неодамна ја продаде својата вила во Лос Анџелес за 5,3 милиони долари.

Тој потврди дека отсега Австралија всушност ќе биде негов постојан дом.

Тој купи вила во Лос Анџелес во 2013 година, за 4 милиони долари, и на неа направи неколку промени и реновирања. Всушност, првичната понуда, според која тој го продавал овој имот, била 5,9 милиони, но бидејќи неколку месеци немал купувачи, тој ја намалил цената.

Имотот располага со 5644 квадратни метри и итоа само конкретен, простор за живеење, со 4 спални соби и 4,5 бањи, плус соба за гости со бања.

Покрај тоа, има голема кујна, со високи прозорци, бања што потсетува на спа центар, винарска визба, просторија за безбедност – со камери. Се разбира, надворешноста не е занемарлива, со огромен двор, базен и поглед на градот.

Еве како изгледа сето тоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi