ХРАБАР ИЗБОР ИЛИ ГРЕШКА: Кејти Холмс се појави во фустан кој повеќе открива отколку што покрива! (ФОТО)

13 септември, 2021
258009_profimedia0631104339_ls

Познатата актерка и икона на уличниот стил шокираше со фустанот што го избра на последниот јавен настап.

Кејти Холмс важи за една од најдобро стилизираните актерки во светот, особено кога станува збор за лежерни комбинации. Тоа е инспирација за секојдневната облека, а на последното појавување, односно настан на кој присуствуваше во нејзиниот роден град Њујорк, sвездата и поранешна сопруга на Том Круз облече интересен фустан кој повеќе открива отколку што покрива поради своите изрези.

Kejti Holms

Дали овој храбар потег беше став што таа сакаше јавно да го изрази или грешка, останува на нас да одлучиме. Имено, актерката отворено го покажа стомакот полн со стрии.

Како ви се допаѓа ова издание на убавата актерка?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi