Ја чувствува целата нејзина болка: Принцот Хари во интервју со Опра емотивно изрази емоции поврзани со мајката Дајана

3 март, 2021
7512f07a493ff6d495ba4d845feedf4d2fdaf8e7

Во краткиот, но ефективен преглед на претстојното интервју на принцот Хари и Меган Маркл со Опра, војводата од Сасекс се довери дека не може да замисли со што се борела неговата мајка.

Принцот Хари беше исклучително близок со неговата покојна мајка, принцезата Дајана и продолжува да го пренесува нејзиното наследство на сите можни начини. Уште кога се повлече од кралското семејство, заедно со неговата сопруга Меган, ја гледаме нивната поневнимателна страна, слично како што беше со Дајана пред нејзината прерана смрт.

Покрај тоа, војводата и војвотката од Сасекс неодамна ја раскажаа својата исповед за интимно интервју со Опра, каде што ниту една тема не беше забранета.

– Знаете, навистина ми олесна и среќен сум што седнав тука и разговарав со тебе, со сопругата до мене – се довери емотивниот Хари до бремената Меган која го поддржуваше …. затоа што не можам да замислам таа помина низ овој процес самостојно, сите тие години, бидејќи беше неверојатно тешко за нас двајцата, но бевме заедно – додаде Хари, на што Меган сесрдно се согласи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris