КАЈЛИ ЏЕНЕР ПОВТОРНО БРЕМЕНА?! Интернетот заблеска: Поради ОВАА фотографија, сите мислат дека доаѓа принова во домот на ријалити ѕвездата! (ФОТО)

11 јули, 2021
1621159_profimedia0383383395_ls

Најновата фотографија на Кајли Џенер покрена шпекулации дека е бремена, а најмладата милијардерка во светот не ги коментираше овие тврдења.

Инстаграм профилот на Кајли Џенер е еден од најследените во светот,

Ја следат повеќе од 247 милиони луѓе на Инстаграм, и не секој нејзин пост може да остане незабележан. Сега, со новата фотографија, најмладата милијардерка на светот предизвика сомнеж кај своите обожаватели дека е бремена.

Kajli Džener

На прв поглед, сосема обична фотографија, но будното око на нејзините следбеници го привлече вниманието на нејзиниот стомак и сите имаа само едно прашање, дали е бремена.

– 24 часа во Њујорк – напиша Кајли во описот на фотографијата, а фотографијата достигна повеќе од седум и пол милиони лајкови. Во коментарите, следбениците започнаа дискусија за тоа дали Кајли можеби е повторно бремена и дека таа сака да го скрие тоа.

– Дали си бремена? – гласеше еден од коментарите. Кајли не одговори на ова, а некои од следбениците напишаа дека им се чини дека е бремена, додека други одговорија дека тоа сигурно не е точно и дека веќе ќе се знаеше.

– Таа вест не може да ја сокрие – напиша една следбеничка.

Инаку, Кајли има ќерка Сторми, која ја доби со раперот Тревис Скот. Двојката ја прекина двегодишната врска во 2019 година, па се согласија за заедничко старателство.

Во последно време, Кајли и Тревис повторно се дружат и објавуваат заеднички фотографии, поради што нивните фанови започнаа да се сомневаат дека се смириле.

Trevis Skot, Kajli Džener
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi