Калифа го навлажни фустанот и не носеше долна облека: Сè беше отцртано!

5 март, 2021
pjimage_jvJ2tvU

Фотографиите на оваа Либанка никогаш не оставаат никого рамнодушен. И покрај тоа што се откажа од порно индустријата, тоа не значи дека сè уште не заведува со бујните облини на социјалните мрежи.

Ја напушти порнографијата но провокативното издание на Либанката Миа Калифа (28) не застана тука. Нејзините следбеници се согласуваат дека нејзините фотографии на социјалните мрежи не се за слабо срце.

Нејзините последни фотографии кои ги објави по прошетка во природа никого не оставија рамнодушен. Заводливо одеше во жолт фустан под кој не носеше долна облека.

Но, можеби немаше да биде толку изразено ако Миа не го навлажеше фустанот и не беше отцртана бујната позадина.

-Морав да бирам помеѓу главата или долниот дел од фустанот и избрав соодветно – напиша Калифа во својот последен пост и им се заблагодари на фотографот и снимателот што ја претвори во „мала шумска нимфа“.

Пред тоа, таа позираше во иста облека, но пред водопадот.

-Изгледаш прекрасно. Ти си како божица – напишаа нејзините придружници во коментарите.

Но, Миа неодамна се најде на мета на дежурните критичари. Таа ја отвори страницата „Only Fans“, па нејзините следбеници ја обвинија дека одеднаш продава голи фотографии, а ја напуштила порнографијата.


Но, Либанката имаше готов одговор.

-Нема да има разголени фотографии. Само уметнички. Ќе носам облека – рече таа. Сепак, се чини дека Миа не ги одржува ветувањата и продолжува да привлекува внимание со своите провокативни фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris