Ким Кардашијан, Кендал и Кајли Џенер продолжуваат да го разгоруваат интернетот со моделирање во бела долна облека за Денот на вљубените

14 февруари, 2021
Capture

Високата промо содржина на Скимс постојано доаѓа пред викендот на вљубените.

Основачот на компанијата Ким Кардашијан и нејзините неверојатно прекрасни полусестри Кендал и Кајли Џенер во петокот се појавија на друга слика која ве ожеднува, моделирајќи во бела долна облека за продажбата на Скимс за Денот на вљубените.

Суперsвездите од реалноста лежеа на црвена позадина, а секоја од нив моделираше со различен исечен врв градник и танга од линијата за обликување на Ким, која привлекува внимание.

White hot: Skims founder Kim Kardashian and her impossibly gorgeous half-sisters Kendall and Kylie Jenner appeared in another mouthwatering image on Friday, modeling white lingerie for the Valentine's Day sale of the shapewear line
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi