Лила Филиповска со познат македонски бизнисмен заедно уживаат на глисер во Грција

21 јули, 2021
lila

Убавата Лила Филиповска летото го користи максимално, па после краткиот одмор во Охрид, реши да ги спакува куферите и да замине во Грција.

Дека таа знае вистински да ужива говорат објавите кои таа ги споделува со обожавателите на социјалните мрежи, а од приложеното може да се види дека ги има во изобилство. И, веќе како по обичај кај Лила нема утка, кога се во прашање стајлинзите, таа буквално „гази“ и на грчките плажи.

Филиповска кај јужниот сосед не замина сама, во нејзино друштво е познатиот македонски бизнисмен Роберт Димитров, инаку сопственик на кабелската телевизија Телекабел.

Во приказните кои таа ги сподели на социјалната мрежа Инстаграм тие уживаат во заедничко друштво на глисер, па може да заклучиме дека задоволството е до максимум.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi