На фаталната Ирина и се помести кошулата, го откри чипканиот градник, а само да видите што има на нозете

17 јуни, 2021
irina-shay-1-830x0

Познатата манекенка повторно прошета во градник и ги воодушеви обожавателите

Руската манекенка Ирина Шајк (35) беше фотографирана во Њујорк со својата ќерка Леа Де Сена, а сите фанови ги воодушеви со својот прекрасен изглед и стајлинг.

Имено, познатата манекенка беше фотографирана додека поминуваше квалитетно време со својата миленичка, а по тој повод носеше бела кошула, црно-бело здолниште и црни влечки, а под белата кошула носеше црн градник од чипка, фановите ја зумираа фотографијата за да се обидат да ги видат градите на манекенката.

Ирина не ја симна насмевката од лицето, а се чини дека е многу среќна поради врската со раперот Канје Вест (44).

Косата ја врза во пунџа, додека на очите имаше темни очила за сонце, а целиот изглед го заврши со дискретен накит околу вратот и глуждот.

Нејзината миленичка Леа Де Сена носеше розов фустан со карнери, портокалова чанта и розови сандали со розови чорапи.

Инаку, ова е прв пат Ирина да е фотографирана во вакви чевли, бидејќи најмногу практикува високи потпетици на прошетките со својата наследничка.