На крајот и неа ја разбесни и изгуби: Еве зошто дури ни Камила Паркер-Боулс повеќе не ја поддржува Меган Маркл

12 октомври, 2021
329220_megan-markl-kamila-parker-profimedia0444756162_ff

Се уште не е познато кога Меган Маркл и принцот Хари ќе се придружат на остатокот од семејството во Обединетото кралство. По обвинувањата дека планираат да ја крстат нивната ќерка Лилибет Дијана во Виндзор, ниту Меган ниту Хари се огласија и не го објавија тоа кога планирале да патуваат.

Потенцијален датум ќе биде Божиќ. Од друга страна, јубилејот на кралицата веќе ги чека Британците на пролет, односно 70 години на престолот, но на Меган и е тешко воопшто да дојде во Англија поради семејството на Хари. Последната личност со која беше блиска и ја поддржуваше, секако беше Камила Паркер Боулс, сопругата на принцот Чарлс.

<p><strong>Kamila Parker </strong>bila je na strani Megan Markl, a onda je Harijeva supruga uradila nešto što joj vojvotkinja od Kornvola nije zaboravila...</p>

Сепак, ниту Камила веќе нема позитивен став кон Меган.

Иако Камила на почетокот беше наклонета кон Меган и ја поддржуваше, бидејќи и самата минуваше низ еден вид линч, Меган донесе одлука која промени се. Прво, тие двајца се дружеа, имаа заеднички теми, а март претходната година беше столбот на нивната врска.

<p><strong>Kamila Parker </strong>bila je na strani Megan Markl, a onda je Harijeva supruga uradila nešto što joj vojvotkinja od Kornvola nije zaboravila...</p>

Според биографот Ендрју Мортон, Камила одржа говор по повод годишнината од фестивалот во Лондон, кој беше посветен на поддршка на жените. Иако би се очекувало дека Меган самата јавно ќе ја поддржи и ќе учествува во подигање на свеста, таа отиде во театар и, наводно, инсистираше нејзините фотографии да ги објават сите медиуми.

Очигледно, Камила никогаш повеќе не го заборавила тоа …

<p><strong>Kamila Parker </strong>bila je na strani Megan Markl, a onda je Harijeva supruga uradila nešto što joj vojvotkinja od Kornvola nije zaboravila...</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris