Се погласни се гласините за тајната венчавка во Австралија на поп принцезата Кајли Миног

16 февруари, 2021
1408467

Свршувачката на Кајли Миног и извршниот директор на британскиот GQ, Пол Соломонс, неодамна ја потврди неговата „воодушевена“ маќеа, и иако портпаролот на поп-sвездата негираше дека е свршена, се погласни се гласините дека Кајли крие друга голема тајна – онаа за подготовките за свадба.


Кајли неодамна отпатува во Велика Британија од Австралија со нејзиниот велшки партнер, наводно, за да планира интимна венчавка во Мелбурн.

‘Кајли со години зборуваше дека ќе се омажи во нејзиниот сакан роден град Мелбурн. Нејзините родители се тука, тие се веќе стари, па во сегашната клима е тешко да се донесат во Велика Британија “, изјави извор за Њу Идеа во понеделникот.

Поп-sвездата ја замисли венчавката како интимна прослава за одбрани блиски пријатели и семејство, но, нејзините планови брзо прераснаа во нешто повеќе екстравагантно.

„Ја слушнав Кајли, сфаќајќи дека Пол е вистинскиот, сакаше интимна венчавка. Но, сега кога таа се врати во Мелбурн, плановите се малку надвор од контрола. Таа е воодушевена што е дома и е комплетно преокупирана со овој момент “, рече инсајдерот.

За деверуша, Кајли, сигурно ќе ја убеди нејзината помлада сестра Даниа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi