Тексас шорцеви, голи гради и широка насмевка: Бритни Спирс позираше во предизвикувачко издание, прва се огласи Парис Хилтон!

25 јули, 2021
324361_britnispirsprofimedia0245444327_ff

Поранешна поп-икона, Бритни Спирс не престанува да изненадува со специфичното однесување на социјалните мрежи, особено откако им изнесе се на властите за долготрајната тортура што ја преживеа, а провокативните танцувања, соопштенија и комбинации на облека станаа составен дел од нејзината презентација на Инстаграм.

Сега Бритни отиде чекор подалеку и се фотографираше топлес со мистичен изглед.

Меѓу првите кои и дадоа комплимент беше познатата Парис Хилтон, а потоа и бројни обожаватели, додека оние кои сметаат дека ваквото однесување не и одговара, беа во помал број, барем во виртуелниот свет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris