Водителот повторно удри по Меган и Хари: Полни се со самосожалување и го злоупотребуваат семејството!

2 јуни, 2021
piers-morgan-pirs-morgan-4-830x0

– Тие никогаш не се жалат, не даваат плачливи интервјуа или јавно го клеветат семејството. Тие се секогаш исклучително љубезни и фини, што е освежувачки различно од нивните нарцисоидни, самосожалувачки роднини во Калифорнија, кои го злоупотребуваат своето семејство – изјави Пирс Морган

Поранешниот водител на британското шоу „Добро утро Британија“ Пирс Морган (56) често се нарекува најголем критичар на Меган Маркл (39) и нејзиниот сопруг принцот Хари (36). Многумина сметаа дека неговите коментари на крајот ќе престанат или барем ќе омекнат, но неговата последна изјава докажува дека се случува токму спротивното.

Со оглед на тоа дека од третиот месец, кога војводата и војвотката од Сасекс имаа интервју со Опра Винфри (67), принцот Хари речиси постојано дава изјави и интервјуа во кои го клевети кралското семејство, не е ни чудо што критичарите имаат материјал. Последниот е документарецот на Хари „The Me You Can Not See“ кој го направи во соработка со Опра, а најавено е и неговото продолжение.

Во својата колумна за Дејли Меил, Морган ги опиша средбите со братучедките на Хари, принцезата Еугени (31) и принцезата Беатрис (32). На почетокот на овој месец, тој ги запозна на забава во Лондон и бидејќи Еугени неодамна роди син, а Беатрис во моментов е бремена, тој понудил неколку совети поврзани со родителството. Принцезите одбиле, но се заблагодариле за понудата.

– Со принцезите се познавам уште од дете и минаа низ многу тешки времиња во центарот на вниманието на медиумите, особено неодамна поради срамното пријателство на нивниот татко принцот Ендру (61) со милијардерот и обвинет педофил Џефри Епстејн – напиша тој за принцезите.

– Никогаш не се жалат, не даваат плачливи интервјуа или јавно го клеветат семејството. Тие се секогаш исклучително љубезни и учтиви, што е освежувачки различно од нивните нарцисоидни, самосожалувачки роднини во Калифорнија, кои го злоупотребуваат своето семејство – критикуваше Морган без влакна на јазикот.

На почетокот на оваа година, Пирс изјави дека не верува во тврдењата на бегалецот војвода и војвотката, од обвинувањата за расизам до тврдењето дека тие правеле тајна венчавка. Тој исто така ја спореди Меган со Пинокио ​​по интервјуто со Опра и рече дека треба да се срами што лаже толку многу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi