Страствени бакнежи и прегратки: Вака Џенифер Лопез го прослави својот 52 роденден (ФОТО)

25 јули, 2021
547ec9d2d1113ef0c8aab03ccdcb4b34d3922d5d

Не ја кријат врската повеќе!

Џенифер Лопез го прослави 52-от роденден на 24 јули, па дури и да се обидуваше да ја скрие врската со нејзиниот колега Бен Афлек, овој пат реши да покаже колку уживаат во љубовта.

Поп дивата објави фотографии на својот профил на Twitter, покажувајќи им на сите колку е среќна, но и официјално ги прекина шпекулациите .Имено, Џенифер објави слики од својата волшебна фигура, а потоа и момчето кое најверојатно го обожава.

Џенифер Лопез и Бен Афлек започнаа да се забавуваат пред 17 години и иако се свршија многу брзо, нивната романса нагло заврши, додека причината за раскинувањето никогаш не беше откриена.

Пред неколку месеци сите беа изненадени од веста дека повторно почнале да се забавуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi