Сузана Гавазова ја покажа и втората сестра – Си личат ли? (ФОТО)

26 март, 2021
гавазова

Семејството е гордост, безусловна љубов, поврзанст, тоа го претставува сетоа она што сме и ние самите, бидејќи е нераскинлив дел од нас, со други зборови семејството е наше сè!

Фолк пејачата Сузана Гавазова доста често објавува фотографии и сака да ги покажува јавно своите сакани од најблиското семејство, па така досега неколкупати сме пишувале за нејзините ќерки, сопругот, родителите и сестрата.

Но, деновиве таа објави фотографија каде е во друштво на две дами од кои за едната беше познато лице, тоа е нејзината сестра која неодамна за својот роденден ја покажа на јавноста, но другиот лик ни беше непознат. Според описот на фотографијата дознаваме дека таа е всушност втората сестра на Сузана, која за првпат ја покажа јавно и всушност откри дека има две сестри.

-Сестри, гласи описот на фотографијата која се најде на Инстаграм профилот на пејачката, а доби голем број коментари и лајкови.

Од приложеното може да се забележи дека сестрите Гавазови се физички доста слични една на друга, а сепак толку различни.

Преземено од skopje24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris