Тело – ни близу до она од Инстаграм! Рита Ора во бикини покажа премногу – сè виси од сите страни

1 април, 2021
рита ора фотошоп

Британската пејачка, по потекло од Албанија, Рита Ора (30) е фотографирана во бикини, а се видоа и свиснатите гради и на сите им стана јасно дека нејзиното тело не изгледа како на фотографиите на Инстаграм.

Рита се сончаше на плажа пред нејзината вила во Сиднеј, носеше минијатурно бикини, а бидејќи не позираше, туку седеше и гледаше во телефонот, јасно се гледаа несовршеностите на нејзиното тело.

На фотографиите нема траги од затегнатиот стомак, а нејзиниот задник не изгледа толку обликуван како кога ја објави сликата и веројатно ја „поправи“ во Фотошоп.

Во еден момент, Ора беше премногу фокусирана на нејзиниот телефон, така што не забележа дека градите речиси ѝ испаднаа од бикинито, а папараците сепак направија премногу фотографии. Рита го снима „The Voice Australia“ во Австралија, каде е член на жирито, а неодамна сними и видео запис за песната.

„Рита, дозволете ми само да ве известам дека вашиот задник од социјалните мрежи како да ви се ,,издишал”, „Пуштила стомакот, но сеуште е преслатка“, „Леле, ти испаднаа градите“, „Во бикини сè се забележува“,„ Ниту приближно до лличноска која ја нзаеме од Инстаграм “, се дел од коментарите на новите фотографии на Рита.

Да потсетиме, среде пандемијата на вирусот корона, Рита организираше роденденска забава во ресторан во Лондон, а на сопственикот на ресторанот, наводно, му понудила 5000 фунти со цел да ги прекрши заштитните мерки што беа пропишани. На забавата имаше околу 30 гости, меѓу кои беше и манекенката Кара Делевињ.

Но, и покрај сите скандали, многумина велат дека оваа пејачка е неоспорен талент и ѝ посакаа да не се меша во политички прашања, како и да биде совесна и одговорна за време на пандемијата на вирусот корона.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris