Том Хенкс престана да го финансира својот син откако тој повторно почна да пие и да користи марихуана

6 јули, 2021
henks

Жената која го тужи синот на Том Хенкс, Чет Хенкс, за наводното насилство, вели дека младиот рапер и актер почнал да пропаѓа, откако родителите го „отсекле“ финансиски.

Имено, Кијана Паркер изјави дека Чет започнал да пие алкохол на почетокот на минатата година, некаде во времето кога почна да се појавува пандемија на коронарен вирус низ целата земја.

Кога Том Хенкс и Рита Вилсон дознале, тие престанале да плаќаат за неговите работи, за кои верува дека можеле да влијаат на неговото однесување кон неа.

„Нашата врска беше добра, но тој не беше добар …“- рече таа.На почетокот, тој не се однесуваше лошо кон мене, туку се справи само со неговата мајка и тато, кои финансиски го „отсекоа“ затоа што тој повторно почна да пие и користи марихуана, а тоа не беше во нивниот правилник за поддршка. Па тие го запреа тоа – вели Кијана.

Се обидов да му помогнам, но не можеш да се бориш со демони на други луѓе – заклучи Кијана.

Да потсетиме, Киана Паркер го тужеше за милион долари, тврдејќи дека тој физички и вербално ја малтретирал за време на нивната врска, која траела скоро две години.

Адвокатите на Киана го обвинија 30-годишниот Чет дека покажал семејно насилство неколку пати во текот на врската, па тие ја најавија тужбата за време на прес-конференција во Тексас.

Станува збор за насилство во рамките на односот помеѓу маж и жена, маж кој психички и физички ја угнетуваше Киана Паркер – изјави нејзиниот адвокат Кевин Мареј.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi