Тврди дека НЕМАЛА ЕСТЕТСКИ зафати: Вака изгледаше Меган Фокс пред 20 години (ФОТО)

21 септември, 2021
megan

Се сметаше за природна убавица

Актерката Меган Фокс неколку пати ги демантираше шпекулациите за пластични операции, но нејзините фотографии пред и потоа зборуваат поинаку.

Имено, таа на светската сцена стапи пред 15 години, а оттогаш нејзиниот изглед драстично се промени. Иако отсекогаш важеше за една од најголемите убавици во филмската индустрија, Меган падна под влијание на стандардите за убавина, па денес изгледа многу поинаку.

Иако нејзините корекции не се толку очигледни како кај некои други актерки, Меган овие денови изгледа прилично „пластично“.

Многумина коментираат дека на популарната актерка не и биле потребни корекции бидејќи отсекогаш била природна убавица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris