Урнебесна фотографија од Ким Кардашијан како спие во салон за убавина: „Добро е, и таа ја држи устата отворена, какво олеснување“

3 март, 2021
tan2020-6-291724324510-830x0

– Ме исцрпи – напиша Ким Кардашијан на Instagram откако нејзиниот фризер објави фотографија на која спие во фризерскиот салон

Фризерот на Ким Кардашијан (40), Крис Аплтон неодамна објави фотографија на која ја шиша најпознатата старлета на Светот, а таа во тој момент спиеше.

Имено, на фотографијата се гледа како Крис ја средува косата на Ким Кардашијан додека таа спие, а тој ја искористи можноста да се фотографира со неа во тоа издание.

„Те сакам Ким“, напиша Крис во описот на објавата, а потоа Ким одговори:

– Е*ено те мразам. ЛОЛ. Ме исцрпи – напиша Ким во коментарите.

Објавата насмеа многу од неговите следбеници, па собра повеќе од 171 000 лајкови, додека многу јавни личности ја коментираа фотографијата.

– Заспаната убавица – беше коментарот на богатата наследничка Парис Хилтон, која неодамна се вери за нејзиниот 40-ти роденден.

„Таа е убава и со отворена уста“, „Добро, и таа ја држи устата отворена додека спие, какво олеснување“, „Таа е највредна“, „Ким е убава додека спие“, „Хаха, каква шега , “„ Ким, не се лути “, беа коментарите на нејзините обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris