Урнебесна реакција на Мараја Кери кога прими вакцина (видео)

5 април, 2021
marija keri vakcina

Популарната американска sвезда реши да се вакцинира против ,,чумата што го запре светот”, а нејзината реакција беше урнебесна. Таа на својот профил на Твитер објави видео, кое насмеа илјадници луѓе.

Кога дојде време медицинскиот персонал да ја вакцинира, таа вресна.

Несакан ефект на вакцина: G6 ″ – се пошегува таа и додаде:

Се надевам на најдоброто, ве охрабрувам и вие да го сторите тоа – рече Мараја.

Таа исто така забележа дека нема крв. Видете, докажав! Јас сум всушност вампир “, додаде таа на крајот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi