Уште една принова во семејството на Алек Болдавин: Актерот го доби своето седмо дете (ФОТО)

2 март, 2021
62e98c4a72cbea43cb54b2c879f94fe8a09582c1

Познатиот актер Алек Болдавин и неговата сопруга Хилари добија уште едно дете.

Популарниот актер Алек Болдавин и неговата сопруга Хилариа го добија своето шесто заедничко дете. Тие ја споделија среќната вест на Instagram.

– 7 – напишала Хилариа во описот на сликата каде лежи опкружена со деца, а овој број се однесува на бројот на деца што ги има актерот, вклучувајќи ја и неговата ќерка од првиот брак.

Оваа фотографија ја сподели Алек на својот профил со зборовите: „Мојот живот“ (Mi vida). Оваа вест ги изненади сите, имајќи предвид дека парот пред 6 месеци доби син и тие не зборуваа за очекувањето на уште едно дете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris