ВАКА ИЗГЛЕДА ПО САМО 12 ДЕНА ОД ПОРОДУВАЊЕТО?! Емили Ратајковски го збуни Светот – погледнете ја фотографијата! (ФОТО)

21 март, 2021
emili-r

Моделот ја покажа фигурата!

Една од најплатените и најангажираните манекенки во Светот, Емили Ратајковски (29) неодамна се породи тајно и роди здраво момче.

Потоа ги информираше сите со фотографија од нејзиниот син Силвестер Аполо, а сега го шокираше целиот Свет покажувајќи ја својата фигура 12 дена по породувањето.

Додека позираше во гардероба од нејзината нова колекција, Емили ја откопча свилената кошула и го покажа тесниот струк и рамен стомак.

„Зар не само што се породи?“, „Како? Па, само што се породи“, „Сигурно се шегувап“, „Не може да изгледаш вака веднаш по породувањето“, се само дел од коментарите

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris