(Видео) Ќерката на Мелита во новиот спот покажа дека е доволно зрела

2 април, 2021
melita kerka

Ќерката на поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, Барбара, го сними и обајави вториот спот за песната „Доволно зрел“.

Композицијата, текстот, аранжманот и продукцијата се на Александар Тарабунов, додека на видеото работеше режисерот Зоран Зонде Стојановски, со кого таа веќе има соработувано.

Барбара првата песна „Посилно од сè“, ја објави минатата година. Таа и мајка ѝ во минатото на социјалните мрежи често споделуваа видеа на кои Барбара пее.

Уште тогаш пријателите ѝ коментираа дека мора да сними песна и дека пее преубаво. Пред да ја сними песната, Барбара кусо беше водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi