(Видео) Лила задоволена од личниот асистент

4 февруари, 2021
lila glavna

Лила Филиповска деновиве е на одмор во Маврово, заедно со својот другар и колега, Спасе Јовановски. „Зимска идила во Маврово, поглед кон езерото, чист воздух и храна подготвена од мојот асистент“ напиша Лила и го покажа појадокот што Спасе го подготви за неа.Инстаргам пак фановите се шегуваат : Да не се секираме, задоволена е Лила со добра храна од личниот асистент“.

Двајцата се возеа и на моторна санка, на која Лила подоцна и позираше во златна комбинација. „Како ми е знае само ѕвезда Деница, таму горе над Меденица“ додаде таа под фотографијата.

Спасе на видеото се пошегува „дека иако возилото е на четири тркала, не би се качил со луд возач како што е Лила“, на што таа му одговори „имам возачка“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi