Викторија Бекам го покажа најмодерниот фустан оваа сезона

26 јули, 2021
Screenshot 2021-07-26 194648

Неутрално е изборот на Викторија оваа сезона. Облеката нè следи нас, а не ние неа

Стилот на Викторија Бекам, една од најпознатите дизајнери во светот, претрпе огромна трансформација. Од девојка во кратки кожни здолништа и високи потпетици со платформа, таа стана една од најголемите стилски икони и признат моден креатор. Ѕвездата обично носи облека од својот бренд и изгледа феноменално секој пат.

Неодамна, дизајнерката објави фотографија на својот Инстаграм профил во фустан кој одговара на најатрактивните трендови во сезоната и – мора да признаеме – ги освои нашите срца. Секако, фустанот е од колекцијата Бекам и е многу скап. Сепак, не се разочарувајте! Сè уште можете да изгледате како sвезда и да купите сличен фустан од „high street“ брендовите.

Во секоја нејзина креација може да се види личниот печат, она што таа го прави и сама го носи. Елеганцијата е заштитен знак на облеката што ја прави, а посветува големо внимание на кроевите.

За летниот фустан, таа сега одбра беж боја која убаво се истакнува со тенот. Кројот е широк и рамен, со голем отвор во задниот дел и тенка врвка околу вратот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi