Викторија Бекам го „разнесе“ Инстаграм со ново видео (видео)

7 април, 2021
viktorija

Викторија Бекам е позната по својот автентичен и софистициран моден стил кој го претвори во многу профитабилен бизнис. Дека тоа беше целосен успех – сведочи за нејзиниот успех на меѓународната модна сцена.

Но, Викторија е најдобриот промотор на нејзините креации, бидејќи сè што носи станува предмет на желба на љубителите на модата, а нејзините стајлинзи станаа синоним за елеганцијата и она што ќе се носи во тековната модна сезона.

Ова е случај и со фустанот од колекцијата VB за летото 2021 година. Имено, дизајнерот објави фотографија на Инстаграм во макси фустан со леопард принт, кој е пресечен на половината и врзан околу вратот. Моделот на фустанот е безвременски, шик и многу привлечен, а одговара на скоро секоја жена.

Што се однесува до дизајнот, малите бохо / винтиџ детали се апсолутен хит. И фустанот на Викторија изгледа феноменално.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi