Викторија Лоба сурово, отворено и реално: „Последното нешто кое ни треба се лажни с*ања“ (фото)

25 март, 2021
loba

Во денешно време за се повеќе припаднички на понешниот пол вистинските вредности за убавината се изместени. Па така, се повеќе дами тежнеат да имаат преголеми естетски коригирани усни надвор од нормалното, вештачки веѓи, тепки, силна шминка… или едноставно да се биде она што не си!

Се помал е бројот на оние што претпочитаат природна убавина и се прифаќаат со своите мани и недостатоци кои всушност ја прават специфичноста на личноста.

Сепак, секој има право на свој избор, но овој избор кога е убавината и негата во прашање премина на вечштачки конформизам кон изместена вредност за поимот убавина.

Пејачката Викторија Лоба често сака да го нагласува својот природен изглед, па токму апро по горе споменатото, таа објави фотографија во домашно издание од кое алудираше токму на природниот изглед.

-Сурово, отворено, реално. Затоа што последното нешто кое му треба на овој свет се повеќе лаѓни с*ања! – пишува Лоба.

На објавата очекувано имаше повеќе од неколку илјади лајкови и коментари од поддржувачите на убавината дарена од мајката природа.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris