Вил Смит се пожали на килажата: „Никогаш во животот не сум изгледал полошо“

4 мај, 2021
pjimage-3

Ѕвездата на серијата Принцот на Бел-ер оваа недела објави слика на Инстаграм без кошула и во шорцеви.

„Ќе бидам искрен, никогаш не сум изгледал полошо“, напиша 52-годишниот Вил Смит.

Се чини дека популарниот актер е презаситен од дебелеење и на фотографијата се гледа како тој се забавува разговарајќи со некого надвор од кадарот.

„Изгледаш како чичко Фил“, се пошегува еден од обожавателите, споредувајќи го со дебелиот лик од серијата „Принцот од Бел-ер“.

Другите пријатели и обожаватели на Смит коментираат дека тој сè уште изгледа добро и дека е во ред да изгледате така од 52-та година.

  • Цел живот сте биле во форма! Уживајте и опуштете се – напиша еден, додека некои додадоа дека се среќни што конечно изгледаат како нивен идол.
24sata

Како холивудски актер, Смит е навикнат да тренира и да биде во форма и тоа се очекува од него. За време на интервјуто за филмот Suicide Squad (2016), тој призна дека повредил мускул за време на тренинг.

„Нема повреди кои се премногу мали кога имате повеќе од 45 години“, рече тој.

Како и многу други, веројатно е дека Смит лесно ќе ги исфрли вишокот килограми за да направи филм, како што е „Лошите момци 4“, кој во моментов е во фаза на подготовка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi