ВИСТИНСКИ ПРИМЕР Сара Џесика Паркер не се срами од своите години

19 јули, 2021
profimedia-0621309438

Горда и самоуверена

Актерката Сара Џесика Паркер, која сега има 56 години, ќе ја толкува колумнистката Кери Бредшо, 55-годишната адвокатка Синтија Никсон, Миранда Хобс и нејзината годишна Кристин Дејвис Шарлот Јорк во серијалот „ And Just Like That “, рибутот на култната серија „Сексот и градот“. Откако беа објавени првите фотографии од снимањето, обожавателите веднаш забележаа дека трите хероини од култната серија се појавија со нова слика во знак на седа коса, која неволно ја поддржаа и прифатија.

Фотографиите од снимањето го обиколија светот многу брзо и никој не се сврте кон Сара Џесика, која е една од ретките sвезди што не се срами од своите години. Фотографиите докажуваат дека таа е горда на секое нејзино сиво влакно и брчките. Исто така, една од клучните промени во оваа серија е промената на главната стилистка Патриша Филд, која сега ја наследи искусната Моли Роџерс.

Додека многумина се воодушевени од сегашниот имиџ, има и такви кои не се задоволни од тоа како изгледа Сара денес. Актерката беше фотографирана во Њу Јорк овој понеделник, токму за време на снимањето на серијата. Иако прилично софистицирана и совршено стилизирана, во бебешко розово палто и бел фустан, се чини дека нејзиниот физички изглед се истакна во прв план. Многумина коментираа дека таа е „навистина стара“ и дека улогата на Кери требаше да остане во минатото, барем што се однесува до нејзиниот ангажман. Сепак, ваквите коментари не ја допираат и таа е горда што со години им дозволуваше да си го прават своето и дека го носи многу добро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi