ВО СТИЛ НА ДИВА! Стајлингот на Пенелопе Круз никогаш никого не оставил рамнодушен!

2 септември, 2021
472411_tan2021-9-1-19423294-0_f

Пенелопе Круз се појави на отворањето на Филмскиот фестивал во Венеција во неверојатна креација

Пенелопе Круз важи за актерка која старее природно.Во филмовите, а и во текот на премиерата брчките беа јасно видливи на нејзиното лице. И овој пат актерката не сакаше да изгледа поинаку.

И покрај фактот дека на жените над четириесет години не им се препорачува да го откриваат лицето, носат темна шминка и фустани, бидејќи тоа додава години – Пенелопе го направи токму тоа.

Ја залижа црната коса во ниска пунџа, стави виолетов кармин на усните и носеше прекрасен фустан од Шанел.

Овој двобоен фустан е од колекцијата на Шанел за есента 2021 година. Црн, тесен, со широки прерамки и „искинато“ здолниште од кое извира бел тул, фустанот е како да е создаден за црвениот тепих.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi