Вуди Ален ги отфрла тврдењата на посвоената ќерка дека сексуално ја злоставувал

30 март, 2021
10928918246061d24cd95b4358350477_v4_big

Филмскиот творец Вуди Ален ги нарече тврдењата на неговата посвоена ќерка Дилан Фероу дека сексуално ја злоставувал кога била дете како „нечуени“.

Тој зборуваше за овие обвинувања во своето прво телевизиско интервју во последните три децении.

Снимено е во јули минатата година неколку месеци пред објавувањето на документарниот филм „Allen v. Farrow“ претходно оваа година. Во документарниот филм, Дилан зборува пред камера за сексуалното злоставување.

Ален (85), зборувајќи со американскиот репортер Ли Кован за CBS Sunday Morning, рече „Верувам дека тоа го мисли“.

“Беше добро дете. Не верувам дека го измислува. Не верувам дека лаже. Верувам дека верува во тоа”, рече тој и додаде:

“Тоа е толку апсурдно, а сепак дамката останува. И тие сè уште претпочитаат да се држат ако не идејата дека ја злоупотребив Дилан, можноста да ја злоупотребив. Ништо што сум направил во животот со Дилан не може да се толкува така.”

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris