Занесната бринета сега има нова боја на коса: Меган Фокс е платинесто плава и нејзината нова фризура остава без здив

12 октомври, 2021
327689_profimedia0631807274_ff

Актерката Меган Фокс на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која изгледа поинаку отколку што сме навикнати да ја гледаме. Таа ја носи својата нова платинесто сина нијанса на селфи, која дури влече на сребрено.

Фризурата што ја избра за ова селфи е – брановидна, која се витка на долниот дел од косата, но интересна е и нијансата на нејзиниот корен, кој е кафеав.

Со оваа фризура го најави филмот „Џони и Клајд“, во кој Фокс глуми сопственик на казино и шеф на криминална група.

„Вака изгледа ќерката на ѓаволот“, напиша Меган под фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris