Заврши љубовта! Познатата бисексуалка и контроверзниот рапер повеќе не се заедно!

9 февруари, 2021
g e

Таа водеше љубов со Кара Делевињ, тој ‘крена прашина’ со врската со Халси, а потоа тие решија да си ја испробаат среќата и станаа нов пар во Холивуд на почетокот на минатото лето.

Но, се чини дека времетраењето на оваа љубов било само девет месеци затоа што според најновите пишувања на Е! Вести, американската актерка, 31-годишната Ешли Бенсон, која се прослави со улогата на Хана Марин во сериите ‘Симпатични мали лажговци’ и 31-годишниот рапер Г-Ези – раскинаа.

Според медиумите, шпекулациите за раскинувањето започнале од дуото откако Ешли го следела раперот од својот профил на Инстаграм, и иако сè уште нема официјална потврда, фановите на овој пар се убедени дека актерката јасно ставила до знаење дека не ја најде љубовта што ја бараше.

Ashley Benson

Инаку, за Ешли и Г-Ези почнаа да се пишува во мај минатата година кога ги снимија папараците во Лос Анџелес, а според очевидците, дуото не им ги симнало насмевките од лицата, што беше јасен показател дека и двајцата, по неуспешните врски со претходните партнери, продолжете понатаму.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi