Зш, така устата баш убава ти беше – фановите на Антониа Гиговска мислеле поинаква е од другите

10 мај, 2021
antonia

Младата пејачка Антониа Гиговска периодов нема настапи, но затоа е посветена на изгледот. Откако ослабе 21 килограм, таа редовно објавува слики на својот прифил со секси фотографи. Што од плажа и по бикни, што од тоа како е облечена , а не е тајна и дека постојано добива коментари и добива понуди за соработка со разни модни етикети.

Меѓу поновите фотографии каде позира фановите забележаа дека Антона ги зголемила усните.

„Зошто така, устата баш убава ти беше“, „Зошто се упропасти со такви усни?А , баш мислев дека си поинаква од другите“, пишуваат на „Инстаграм“.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi