4 знаци дека вашиот сопруг повеќе не ве сака: Ако го прави ова, можно е да има друга!

12 јули, 2021
Screenshot_1

Во брак сте, но во последно време се чувствувате сè поосамено и се прашувате што се случува и дали тој сè уште ве сака?

Како да препознаете дали е со вас само „за да не зборува селото“?

Како го поминувате вашето време?

На почетокот на врската, сакате да го поминете секој момент заедно, но сега сте среќни ако фатите само неколку минути време заедно. Запрашајте се кога вечерате заедно или планирате нешто за во иднина.

Ако сте забележале дека сè друго му е поважно на вашиот сопруг од вас и тој не сака да одложи некои мали обврски за да го помине тоа време со вас, тој можеби го изгубил интересот за вас.

Не ве гледа во очи

Сигурно сте забележале дека вашиот сопруг веќе некое време избегнува контакт со очите. Постојано се гледавте додека планиравте за во иднина, а сега тој едвај ве гледа на поминување. Можеби тоа е знак дека ве изневерува за да не може да ве погледне во очи или само се обидува да избегне каква било комуникација со вас.

Недостаток на внимание

Веќе подолго време не ви поклонува ништо, барем она чоколадо од трафика, без кое претходно не доаѓаше дома. Оваа инерција често е знак дека вашиот партнер ја следи линијата на помал отпор без потреба од промена или напор во вашата врска.

Има слики, без тонови

Знаете дека тој секогаш го држи телефонот покрај себе и гледа кога ќе му се јавите или испратите порака. Но, не се јавува и не одговара на повици или одговара на пораки. Кога сте среќни и заљубени, нема проблем да одвоите една минута и да вратите на повикот или пораката, но ако чувствата се изгубат некаде на патот, волјата исто така се губи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi