Ако го направите ОВА, вашиот маж ќе биде воодушевен, а ќе следуваат и експлозивни оргазми!

11 март, 2021
mas

Кажете или шепнете го неговото име со разнишан глас

Секој маж сака да се чувствува како ваш господар во кревет. Дајте му јасно дознание дека не мислите на никој друг за време на секс со него, изговарајќи го неговото име неколку пати. Тие мали нешта ќе го натераат да се чувствува моќно и неговото тело ќе изгори од помислата дека ќе ве доведе до кулминација.

Валкан разговор

Вистина е дека тој сака да ве заведува и задоволува, бидејќи тоа исто така му носи големо задоволство. Ако чекате да ве праша како ви се допаѓа она што ви го прави или колку е добар во тоа, искуството нема да биде секогаш исто како да започнувате валкан разговор самостојно. На тој начин, тој ќе биде како оган гори во вас и ќе доживее момент од валканите монолози како знак дека тој навистина ве полудува во кревет. Прво, започнете со иницијатива за време на заведувањето. Не очекувајте сè од него, но покажете му што сакате во сексот. Бидете неисцрпен извор на идеи за интересни пози и интригирачки места за водење љубов.

Откријте му ги вашите фантазии

Кажете сè што ќе ви падне на ум на темата секс на глас, така што тој исто така може да чуе што е тоа што сакате да го пробате. Нема да знаете дали нешто ви се допаѓа или не, ако не го пробате. Додека сте во сексуална екстаза, предложете му да ви направи нешто што би ве натерало да експлодирате во тој момент. Не двоумете се да испробате нови работи и да истражувате кои пози и ситуации би ве натерале да доживеете незаборавен оргазам.

krevet, ljubav, seks, odnosi, muškarac, žena, poza, kondom, veš, rublje, gaćicde, brus, brushalter, ispovest

Мотивацијата е важна

Понекогаш едноставно не сакате да разговарате и да му кажете што е следното што сакате да го правите во сексот, или се познавате толку добро што разбирате еден од друг. За да стигнете до ерупцијата на страста во спалната соба, кажете само неколку волшебни реченици, кои ќе ја доведат до вриење на атмосферата: „О, да, токму таму!“, „Ти си неверојатен!“, „Не запирај , дај ми повеќе! “„ Ајде, посилно! “. Охрабрете го и обезбедете си себеси и на него една ноќ за паметење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris