Бавно, но многу интензивно: Дали можете да ги направите сите вежби до крај? (ВИДЕО)

9 октомври, 2021
Fitnes-4

Проверете колку сте издржливи

Само затоа што овие вежби се прават во бавен ритам, не значи дека се помалку напорни.

Напротив, добро ќе се испотите за да ги направите до крај.

Програмата трае десет минути и е вистински тест за вашата издржливост.

Уверете се и самите!

Погледнете го планот за тренинг:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris