Бијонсе и Адидас ја претставија новата колекција

10 август, 2021
profimedia-0625927358-790x444

За каубојците и каубојките со афро-американско потекло и нивното влијание врз историјата на родеата ретко се зборува, пренесува Адидас.

Сакајќи да го поправи ова и да ја истакне нивната улога во обликувањето на културата на американскиот Запад, Адидас, во соработка со Бијонсе, ја создаде колекцијата Ivy Park Rodeo во чија рекламна кампања пејачката ја игра главната улога.

Во атрактивна спортска облека инспирирана од црни каубои и каубојки, родео и Дивиот Запад, Бијонсе навистина изгледа одлично.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi