Дали се врати БОХО СТИЛОТ? Кендал Џенер го најавува новиот летен тренд

25 мај, 2021
b155e8deda8602e426c1d93c6957c14b99f1051f

Летните температури и бохо стилот не можат еден без друг. Беше заборавено некое време, но мислиме дека ова лето е само време за големо враќање во бохо.

Кендал Џенер донесе облека инспирирана од бохо стилот, а нејзините избори обично стануваат главни трендови ширум светот.

Можеме да видиме дека бохо стилот од 90-тите се пресели во нејзината гардероба, таа носеше кратка, шарена блуза со долги, широки ракави. Покрај тоа, таа избра беж панталони изработени од превртена кожа, односно популарните ѕвонарки.

Таа додаде мала торба за рамо во соодветната нијанса на беж, што му даде на трендот на минатиот век уште поголем печат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi