ДЛАБИНСКИ ХИДРИРА И ГИ НАМАЛУВА ЗНАЦИТЕ НА СТАРЕЕЊЕ: Оваа маска од 3 состојки е спас за кожата!

4 август, 2021
200205_shutterstock-366865592_ls

Сувото лице и чувството на затегнатост ќе бидат минато кога ќе ја пробате оваа домашна маска.

Дали некогаш сте ја исушиле кожата толку многу што само ви вика да намачкате нешто на неа. Ова е ситуацијата што обично се случува во лето, и со оваа маска ќе го решите тој проблем.

Направено е многу едноставно, а ефектите се видливи по првата употреба.

За подготовка ќе ви требаат следниве состојки:

Лажица гел од алое вера
Истото количество кокосово масло
Шеа путер

Мешајте додека не добиете еднолична смеса. Масирајте ја маската во лицето и вратот и оставете ја да делува 20 минути. Потоа исплакнете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi