ДОДАЈТЕ ЈА ОВАА СОСТОЈКА ВО КАФЕ и ќе се случи нешто магично!

5 октомври, 2021
476455_coffee-4388065-1920_f

Ако сте љубители на кафе, тогаш треба да знаете дека има и кафе со бибер. Оваа состојка е важна бидејќи ни помага да се чувствуваме посреќни.

Состојки:

четири лажички мелено кафе
пола лажичка мелен бибер
прстофат цимет
морско оревче по вкус

Измешајте ги сите суви состојки, истурете 0,5 ml вода и варете додека не се појави пена.

Комбинацијата на кафе и бибер го стимулира производството на „хормони на среќата“

Можеби е време да се проба нешто поинакво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris