И за плажа, и за пазар, и за уличен стил без грешка: Најпопуларната торба меѓу трендсетерките во моментов изгледа вака!

14 август, 2021
326193_prada-shutterstock-1671278905_ff

Изработена од природен и многу издржлив материјал, во сите бои, новата чанта со потпис на модната куќа Прада ги фасцинираше трендсетерките.

Секој сака и мора и треба да има барем една феноменална торба за секоја пригода! Кога станува збор за модните трендови, тие се менуваат, доаѓаат и си одат, а некои модни куќи, сепак, ни покажуваат модели кои со право се модни хитови секоја сезона.

Прада е дефинитивно една од нив, а од оваа модна компанија ни носи нова чанта, која не само што е импресивна, туку и супер-совршена. И воопшто не е толку гламурозна, но малку е да се каже дека инфлуенсерите полудеа по неа. Втората половина на август е обележана со оваа торба.

Неодоливата Prada Raffia ги маѓепса дамите со стил; плетена од природна рафија, оваа торба е најидеалниот тренди додаток за лето, базен, плажа. Прво, материјалот е многу погоден за лето, бидејќи природните материјали се отпорни на сонце, така што постои голема лудост за такви торби оваа сезона. Издржливата рафија е дефинитивно вистинскиот избор за ова време.

Покрај тоа, оваа торба доаѓа во сите бои: од неутрална бела, црна или беж, до розова.

Кјара Ферањи ја обожава оваа нежно розова чанта и феноменално се вклопува во нејзиниот морски стајлинг…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi