Кејт Мидлтон НИКОГАШ НЕ БИ СМЕЕЛА ДА ГО ОБЛЕЧЕ: Летиција од Шпанија демонстрираше како се носи сексапилен миди кожен фустан!

20 септември, 2021
328179_kraljica-leticija-profimedia0632726327_ff

Црн кожен фустан на кралица? Можеби ако сте Летиција од Шпанија, и тоа не само еднаш!

Позната како кралица која рециклира поединечни парчиња облека, како и целокупните стајлинзи, кралицата Летиција се одлучи за фустанот што го носеше во февруари 2019 година, на отворањето на 38. Меѓународен саем за современа уметност, за нејзиниот последен официјален настап во Мадрид. Моменталната можност е посета на уметничкиот фестивал Фамелабу, и овој фустан е специфичен по многу нешта!

Kraljica Leticija, Španska kraljica Leticija

Иако не е чудно шпанската кралица да носи црни фустани, овој вид материјал не е нешто што можеме да го видиме често на неа. Како да е непишано правило принцезите и кралиците да не носат кожени фустани, особено црни, кои во таква комбинација оставаат впечаток на сексапил, а Кејт Мидлтон веројатно никогаш нема да ја видиме во ваков модел.

Сепак, Летиција често знае да блеска во заводливи изданија!

Фустанот е потпишан од брендот & Other Stories, а неговата цена е малку повисока од 20 илјади денари. Станува збор за миди модел со појас околу половината, многу суптилно деколте, јака и широки ракави кои достигнуваат до лактите. Летиција со себе донесе кожени чевли со високи потпетици.

Kraljica Leticija, Španska kraljica Leticija

Значи, миди фустанот „трпи“ било каков материјал и изгледа одлично и софистицирано, а кога сакаме да го рзабиеме црното, nude нијанси се секогаш добар избор!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris