Кендал Џенер вака шета по Холивуд: Дали се враќаат панталоните со принт?

11 август, 2021
ace3dc9fd868178bad310704d417e57069cc9ce2

Кендал Џенер често знае да не воодушеви со елегантни комбинации, а можеме да ја видиме и во секојдневна и едноставна облека која покажува дека е како секоја девојка.

Таа не се откажува од панталони со рамен крој, а сигурни сме дека секој што ги пробал сфатил колку се удобни. Нивниот принт е интересен. Панталоните во горниот дел од ногавицата имаат везено цвеќе. Одамна не сме виделе модели со принт, а цвеќињата порано беа вообичаен детал на нозете и даваат доза на винтиџ стил.

Заедно со панталоните, таа носеше и едноставна бела маичка, без ракави, што исто така е вообичаено решение за дневните комбинации.

Дали тие печатени панталони повторно се враќаат?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi