Кралицата Летиција на најновото појавување покажа КАКО СЕ НОСИ ЖИВОТИНСКИ ПРИНТ во текот на есента: Две работи што треба да ги почитуваме (ФОТО)

6 октомври, 2021
e7d5b97d9c6385272cbbc2e9ce3ab37b364db159

Кралицата на Шпанија, Летиција, претседаваше на отворањето на „9 -тиот Меѓународен конгрес за исхрана и здравје“.

Летиција честопати е преокупирана со разни деловни активности, а дел е и од многу различни настани, и за секој внимателно избира парчиња облека и воодушевува секој пат.

Стилот на кралицата Летиција

Таа останува доследна на својот начин на облекување, во исто време професионална и модерна. Сега кралицата Летиција избра сив костум со машки крој. Костумите се многу популарни во текот на целата година, тие се најбрзиот начин да се постигне елеганција и потребниот професионализам, а сепак оставаат доволно простор за експериментирање и играње со модата.

Широки, рамно исечени панталони и подолго сако се изборот на кралицата Летиција. Таа на целата комбинација и даде доза на интересност и женственост со изборот на чевлите.

Знаеме дека сака салонки, па ниту овојпат не се откажа од нив, но ги избра оние со животински принт. Совршено се вклопија со сивите нијанси на костумот и ја разбија монотонијата.

Ова е еден од најдобрите начини да носите животински принт, кој честопати се граничи со невкус. Меѓутоа, ако го земеме како додаток или со комбинација од една боја, ќе остави впечаток каков што сме сакале, а токму тоа и успеа да го направи Летиција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris