Еве зошто мажите не се однесуваат заштитнички кон тебе или брзо губат заинтересираност!

16 февруари, 2021
profimedia-0161749724

Ова се тајните на искусните заводници!

Дали некогаш сте се запрашале што има вашата пријателка, зошто мажите пред неа паѓаат на колена, ја гледаат како божица и и се восхитуваат. Колку и да била убава жената, никој не може да одолее на нејзиниот шарм, кој се базира на автентичност, што значи дека жената е секогаш свесна за себе, за својата личност и не го крие тоа, дека е слободна и може да се изрази слободно. Да го зачиниме сето ова со страст, што значи дека ја интересира за што зборува, но исто така треба да додадеме дека таа не сака да ја преземе улогата на мажот во врската.

Страста

Ова не значи оној под чаршавите. Жените кои ја пронашле својата цел и нешто за што се страствени, веднаш ги привлекува машкиот пол. Може да биде работа, хоби или нешто што ве прави толку среќни што едноставно зрачите кога зборувате за тоа. Изразете ја својата уникатност и не обидувајте се да му покажете колку сте слични на него, туку колку сте лојални на самите себе.

Автентичност

Многу жени ги жртвуваат своите ставови и соништа кога влегуваат во љубовна врска со цел да се смират со партнерот. Сепак, тоа не е нешто што ќе го задржи истиот партнер или начинот на кој тие ќе бидат среќни во животот. Силните одлуки, ставови и верувања се она што ве прави единствени, посебни и силни и никогаш не треба да се откажувате од тоа.

Женственост

Денешниот начин на живот честопати укажува на алармантната важност на независноста, напорната работа и ефикасноста. Важноста на овие три ставки е непобитна, но кога ќе започнете да преземате иницијатива во сè, донесувате одлуки без согласност на вашиот партнер. Дозволете му да ви ја отвори вратата и да ви помогне да го облечете палтото, покажете ја својата понежна страна и бидете сведок на неговото воодушевување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi